Bukmacher Forbet zwraca gotówkę za przegrane kupony z 4 ligi grupy warmińsko. Dokonaj zawarcia kuponu, a jak okaże się, że Twój kupon jest przegrany bukmacher zwróci Ci całą stawkę.

Forbet tnie przegrane na 4 ligę

Forbet tnie przegrane na 4 ligę

Promocja skierowana jest do graczy bukmachera Forbet, którzy posiadają zweryfikowane konto u tego operatora oraz wcześniej dokonali co najmniej jednego depozytu.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać, ale warunkiem koniecznym jest zawarcie kuponu do soboty do godziny 20:00 kuponu. Muszą na nim znaleźć się minimum cztery zdarzenia ze zmagań 4 ligi grupy warmińsko – mazurskiej Forbet, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.25. Bukmacher dopuszcza zdarzenia z oferty na żywo oraz przedmeczowej.

Jednak należy pamiętać, żer stawka za jaki kupon zostanie zawarty musi wynieść dokładnie 39 PLN!!

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Natomiast z tej akcji wykluczone są kupony:

  • systemowe
  • zawarte za środki bonusowe

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a poza tym Twój kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher Forbet dokona zwrotu stawki. Jednak na każdego gracza przysługuje tylko jeden bonus.

Bonus w postaci środków bonusowych trafi na konto gracza najpóźniej do 24 godzin od momentu rozliczenia kuponu. Będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.