Bukmacher Forbet zmniejsza przegrane na ligi zachodnie podczas obecnego weekendu. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu za 79 PLN i przy jednym błędzie otrzymać zwrot stawki.

Forbet mniejsza ryzyko przegranej na majówkę

Forbet mniejsza ryzyko przegranej na majówkę

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja polega na zawarcia kuponu za dokładną kwotę 79 PLN na zmagania z lig: Premier League, Laliga, Serie A, Ligue 1, Bundesligę oraz LOTTO Ekstraklasę. Jednak trzeba pamiętać, że wszystkie zdarzenia, które będą znajdować się na kuponie muszą zostać rozliczone do niedzieli 5 maja do godz. 23:59.

Poza tym bukmacher wymaga, żeby kupon promocyjny spełniał następujące warunki:

  • muszą na nim znaleźć się pięć zdarzeń, wszystkie z obrębu wspomnianych lig
  • kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.3
  • bukmacher dopuszcza zarówno zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo.
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Natomiast z tej akcji są wykluczone kupony:

  • zawarte za środki bonusowe
  • zagrane systemem
  • mające zdarzenia draw no bet (DNB)

Jeżeli gracz spełnia powyższe warunki promocji, a jedno zdarzenia zostanie rozliczone jako przegrane to bukmacher Forbet dokona mu zwrotu całej stawki, przy dwóch błędach będzie to połowa stawki.

Lecz trzeba pamiętać, że w promocji bierze udział jedynie jeden pierwszy kupon, który spełnia warunki tej promocji.

Bonus zostanie przyznany do konta gracza w poniedziałek 6 maja do godziny 16:00. Chcąc go wypłacić należy dokonać czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.