W dniu 17 kwietnia bukmacher Forbet mniejsza ryzyko przegranej na kupony ze sportów wirtualnych.

Forbet zmniejsza ryzyko na przegrane kupony ze sportów wirtualnych

Forbet zmniejsza ryzyko na przegrane kupony ze sportów wirtualnych

W tej akcji promocyjnej może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zgłaszać. Bowiem wystarczy, że w dniu 17 kwietnia dokonać zawarcia kuponu, an którym będą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Ilość zdarzeń na kuponie jest dowolna. Jednak bukmacher wymaga, żeby kurs łączny kuponu wyniósł minimum 2.00. Stawka kuponu natomiast musi wynosić dokładnie 20 PLN.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twoje kupony zostały rozliczone jako przegrane to bukmacher dokona zwrotu Ci stawki. Chociaż należy pamiętać, że w promocji biorą udział jedynie trzy pierwsze kupony, które spełniają powyższe warunki.

Ewentualny bonus na konto gracza Forbet trafi w formie środków bonusowych nie później niż 24 godziny od momentu rozliczenia kuponu. A będzie można jego wypłacić pod warunkiem dokonana czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.