Na środę 10 kwietnia bukmacher Forbet ma promocję dla swoich graczy, którzy typują sporty wirtualne. Bowiem w razie rozliczenia kuponu jako przegrany operator dokona zwrotu stawki za przegrany kupon.

Bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na sporty wirtualne

Bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na sporty wirtualne

Ta akcja promocja jest skierowana do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonania minimum jednego depozytu. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Należy pamiętać, że jest to promocja jednodniowa i trwa jedynie w środę 10 kwietnia do godziny 23:59.

Bonus od bukmachera bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

Poza tym kupon musi spełniać następujące warunki promocji:

  • muszą na nim znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych
  • kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 2.00
  • stawka kuponu musi wynieść dokładnie 20 PLN

Jeżeli okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher Forbet dokona zwrotu stawki. Nie można jednak zapominać, że w promocji biorą udział jedynie trzy pierwsze kupony, które spełniają powyższe warunki promocji. To wszystko sprawia, że za każdy kupon może otrzymać 20 PLN.

Bonus na konto gracza w formie środków bonusowych maksymalnie do 24 godzin od momentu rozliczenia kuponu. Będzie można jego wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie całkowitym kuponu nie mniejszym niż 2.00


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.