Interesujesz się polską piłką nożną? Jak tak, to wart skorzystać z promocji bukmachera Etoto, który zmniejsza przegrane na kupony, na których znajdują się zdarzenia od LOTTO Ekstraklasy do IV ligi.


Zwrot 50 PLN za przegrany kupon od Etoto na kupony z polskiej piłki nożnej

Zwrot 50 PLN za przegrany kupon od Etoto na kupony z polskiej piłki nożnej

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednego depozytu. Należy jednak pamiętać, że chcąc wziąć udział w tej akcji trzeba do niej się zapisać na stronie bukmachera Etoto.

Bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się jedynie zdarzenia z polskiej piłki nożnej. Operator dopuszcza zmagania od LOTTO Ekstraklasy do IV ligi. A na pewno jest z czego wybierać. Tym bardziej, że już dzisiaj, czyli we wtorek 14 maja czekają nas ciekawe pojedynki w LOTTO Ekstraklasie, jak np. Miedź Legnica vs Śląsk Wrocław.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Na kuponie bukmachera Etoto muszą znaleźć się minimum dwa zdarzenia, gdzie kurs każdego z tych typów nie może być mniejszy niż 1.02. Stawka za jaki kupon musi zostać zawarty kupon nie może być mniejszy niż 100 PLN. Lecz należy pamiętać, że kupony zawarte za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Gracz, który dokona zawarcia kuponu i spełni powyższe warunki promocji, a także okaże się, że zawarty kupon zostanie rozliczony jako przegrany to bukmacher przyzna bonus w wysokości 50 PLN. Chcąc odebrać bonus należy kliknąć po rozliczeniu kuponu opcję „Zatwierdź”. Bonus trafi na konto gracza najpóźniej do 72 godzin od momentu rozliczenia kuponu.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.