Tradycyjnie już 2 maja o godz. 16:00 na PGE Narodowym zostanie rozegrały finał Pucharu Polski. W tym zostanie najlepsze okazały się ekipy Lechii Gdańsk oraz Jagiellonii Białystok i to właśnie te ekipy zagrają o ostateczny triumf. Z tej okazji bukmacher LvBet przewidział dodatkowe bonusy za zawarty kupon na te wydarzenia.

LvBet rozdaje bonusy za kupon na Finał Polski

LvBet rozdaje bonusy za kupon na Finał Polski

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty u tego operatora.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udział, ani też się zapisywać. Warunkiem koniecznym jest natomiast zawarcie kuponu do dnia 2 maja do godz. 16:00, na którym będzie zdarzenie z finału Pucharu Polski, w którym to zagrają Lechia Gdańsk i Jagiellonia Białystok.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Bukmacher dopuszcza jedynie zdarzenie typu 1 x 2 na mecz finałowy i typ musi pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera LvBet. Stawka natomiast za jaki zostanie zawarty kupn nie może być mniejsza iż 50 PLN.

Jeżeli gracz spełnia powyższe warunki promocji to bukmacher LvBet przewidział dodatkowe bonusy:

-30 PLN, bramka w drugiej połowie lub doliczonym czasie gry
-50 PLN mecz zakończy się remisem 0-0
-40 PLN za czerwoną kartkę dla Łukasika lub Tarasa lub obu;
-40 PLN za bramkę zdobytą lewą nogą przez Haraslina lub Guilherme;
-150 PLN za hattrick Arvydasa Novikovasa lub Flavio Paixao;
-200 PLN, jeśli trener Stokowiec lub Mamrot zostaną odesłani na trybuny.

Należy pamiętać, że jeżeli dokonamy zawarcia kuponu przez środki bonusowe to automatycznie taki kupon zostanie wykluczony z akcji. W promocji również nie biorą udziału kupony z wykorzystaną opcją Cash -out.

Bonus zostanie przyznany na konto gracza do 6 maja do godz. 17:00. A chcąc go wypłacić należy dokonać czterokrotnego obrotu po kursie łącznym kuponu nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.