Bukmacher Betfan oferuję niezwykłe ciekawą promocję dla nowych graczy, przy użyciu kodu promocyjnego, gdzie to można liczyć na zakład bez ryzyka oraz bonus nawet do 3000 PLN.

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera Betfan

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera Betfan

Z tego pakietu powitalnego mogą skorzystać gracze, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera Betfan.

Chcąc skorzystać z promocji powitalnej nie trzeba nigdzie się zapisywać. Wystarczy dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera Betfan. Ten proces nie zajmie zbyt wiele minut, ponieważ wystarczy wpisać swoje podstawowe dane, jak imię i nazwisko.

Ważne jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To wszystko sprawi, że pakiet powitalny zostanie aktywowany przez bukmachera. Warto jest wiedzieć, że po rejestracji konta już nie będzie możliwości go uzupełnić.

Betfan kod promocyjny

Następnie pozostaje dokonanie wpłaty. Promocją objęte są trzy pierwsze depozyty, za które bukmacher przyznaje równowartość wpłaty. Za każdą dokona wpłatę można otrzymać do 1000 PLN.

Łącznie za dokonanie trzech wpłat można otrzymać nawet do 3000 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie Betfan.

Środki bonusowe znajdą się na koncie gracza automatycznie po tym jak zaksięguję wpłatę.

Poza tym pierwszy kupon po rejestracji konta jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tej akcji należy zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się co najmniej dwa zdarzenia, a kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 2.20. Stawka kupony to co najmniej 20 PLN.

Jeżeli, okaże się, że Twój pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher automatycznie dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 50 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.