Bukmacher Betfan oferuję niezwykłe ciekawą promocję dla nowych graczy, przy użyciu kodu promocyjnego, gdzie to można liczyć na zakład bez ryzyka oraz bonus nawet do 3000 PLN.

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera Betfan

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera Betfan

Z tego pakietu powitalnego mogą skorzystać gracze, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera Betfan.

Chcąc skorzystać z promocji powitalnej nie trzeba nigdzie się zapisywać. Wystarczy dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera Betfan. Ten proces nie zajmie zbyt wiele minut, ponieważ wystarczy wpisać swoje podstawowe dane, jak imię i nazwisko.

Ważne jest wpisanie kodu promocyjnego BETFAN w formularzu rejestracyjnym. To wszystko sprawi, że pakiet powitalny zostanie aktywowany przez bukmachera. Warto również wiedzieć, że po rejestracji konta już nie będzie możliwości uzupełnić kodu promocyjnego.

betfan zakłady bukmacherskie online
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus bez ryzyka

Następnie pozostaje dokonanie wpłaty. Promocją objęte są trzy pierwsze depozyty, za które bukmacher przyznaje równowartość wpłaty. Za każdą dokona wpłatę można otrzymać do 1000 PLN.

Łącznie za dokonanie trzech wpłat można otrzymać nawet do 3000 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie Betfan.

Środki bonusowe znajdą się na koncie gracza automatycznie po tym jak zaksięguję wpłatę.

Kod promocyjny Betfan na zakład bez ryzyka 100 PLN

Poza bonusem powitalnym w Betfan pierwszy kupon po rejestracji konta jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka do kwoty 100 PLN. Chcąc skorzystać z bonusu należy podczas rejestracji konta na www.betfan.pl wpisać kod promocyjny „BETFAN„. Po wpisaniu kodu promocyjnego i zakończeniu procesu rejestracji konta gracz jest uprawniony do skorzystania z zakładu bez ryzyka do 100 PLN.

W promocji cashback należy obstawić kupon AKO, na którym będą znajdować się co najmniej dwa zdarzenia, a kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 2.20. Stawka kupony to co najmniej 20 PLN.

Jeżeli okaże się, że pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher Betfan automatycznie dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 100 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.