Bukmacher Forbet zwiększa wygrane dla swoich graczy, którzy dokonają zawarcia kuponu w dniu 17 maja w godzinach 06:00 – 12:00.

Wygrywaj więcej w piątek u bukmachera

Wygrywaj więcej w piątek u bukmachera

Promocja skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Warunek podstawowy tej promocji, aby liczyć na większą wygraną to zawarcie kuponu w dniu 17 maja w godzinach 06:00 – 12:00. Poza tym na każdym kuponie promocyjnym muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30. W tej promocji bukmacher dopuszcza jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej, z wykluczeniem zdarzeń długoterminowych.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Stawka za jaki zostanie zawarty kupon est dowolna, ale środki muszą być zawarte z konta głównego. Kupony zawarte za środki bonusowe oraz zagrane systemem nie biorą udziału w tej promocji.

Jeżeli kupon spełnia powyższe warunki promocji, a także zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher Forbet automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.