W związku z kolejnymi spotkaniami w Lidze Mistrzów bukmacher Fortuna ma dla swoich graczy promocję podczas to, której zwiększa wygrane o 14%.

„Happy Hours” bukmachera Fortuna

„Happy Hours” bukmachera Fortuna

W promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Jeżeli liczymy na większa wygraną u bukmachera to nigdzie nie musimy zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Wystarczy, że w godzinach 17:00 – 18:00 dokonamy zawarcia kuponu u bukmachera i dodamy do niego zderzanie „Happy Hours”. Dostępne ono będzie na stronie bukmachera we wcześniej podanych godzinach.

Na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia z oferty spotkań przedmeczowej. A poza tym stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN. Środki za jakie zostanie zawarty kupon muszą pochodzić z konta głównego.

Freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

Z promocji wykluczone są kupony:

  • z wykorzystaną opcją „Early Cash Out”
  • mające zdarzenia ze sportów wirtualnych
  • znajdują się na nim zdarzenia z Superoferty, Hity Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym

Bukmacher Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.