We wtorek 9 kwietnia bukmacher Forbet zwiększa wygrane dla swoich graczy o 12%. Wystarczy zawrzeć kupon w godzinach 15:00 – 21:00, aby cieszyć się z większej wygranej u bukmachera.

Forbet zwiększa wygrane we wtorek o 12%

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz dokonał wcześniej minimum jednej wpłaty. Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Bukmacher wymaga, żeby kupon spełniał warunki promocji musi zostać zawarty we wtorek 9 kwietnia w godzinach 15:00 -21:00.

Poza tym muszą na nim znaleźć się minimum trzy zdarzenia, a wszystkie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej. Natomiast kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30.

Freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

Stawka kuponu jest dowolna, ale wszystkie kupony zagrane kupony za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji. Podobnie jak i kupony systemowe.

Jeżeli gracz spełnia powyższe warunki promocji, a do tego jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher Forbet zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.