Jak co rok spotkania na przełomie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku jest najbardziej obfitym czasem w spotkania ligowe angielskiej Premier League. W związku z tym bukmacher Forbet prowadzi promocję, w której zwiększa nasza wygraną o 14%.

Wspomniana promocja obowiązuje jedynie do 2 grudnia 2019 roku, aby wziąć w niej udział to pierwsze trzeba zawrzeć kupon w godzinach 06:00-11:00. W promocji biorą udział tylko typy spotkań przedmeczowych. Mogą tam znajdować się jedynie pojedynki z angielskiej Premier League.

Warunek kolejny to taki, że na kuponie musza znajdować się minimum trzy zdarzenia. Ponadto jedno z nich musi pochodzić z zakładki „Wygrywaj +14%”, gdzie kurs wynosi 1.14. Można je znaleźć w zakładce Piłka nożna>Anglia> Premier League.

Jednak trzeba pamiętać o ograniczeniach tej promocji, a mianowicie bukmacher zabrania korzystać z innych środków niż gotówkowe (czyli freebety oraz środki bonusowe). Ponadto bukmacher wyklucza granie systemem.

Rozliczenie kuponu odbywa się codziennie o godz. 11:00.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.