Specjalna akcję promocyjną wszystkim typerom oferuje bukmacher eFortuna online. Wystarczy zagrać dowolny kupon wielozdarzeniowy, aby cieszyć się z większej wygranej.

Happy Hours w Fortunie

Happy Hours w Fortunie

Oferta bukmachera eFortuna jest bardzo bogata, gdzie każdy typer na pewno znajdzie coś dla siebie. Tym bardziej, że rozgrywane są mecze chociażby w Premier League czy też Bundeslidze oraz europejskich pucharach.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher www.eFortuna.pl i oferuje akcję „Happy Hours”, w której gracze mogą liczyć na większe wygrane. A jest ona dostępna trwa w wtorki, środki i czwartki w godzinach 16:00 – 18:00, piątku w godzinach 16:00 – 18:00, a także w soboty oraz niedzielę w godzinach 12:00 – 15:00

Obstawienie bez podatku w Fortunie:

Trzeba wiedzieć, że w promocji „Happy Hours” kwalifikują się wyłącznie kupony wielozdarzrnowe, tzw. AKO zagrane za minimum 2 PLN.

Typy na kuponie promocyjnym mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i też na „na żywo”. Jednak kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus bez ryzyka

Wygrana automatycznie zostanie zwiększona o 14% przez bukmachera eFortuna pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji. A każdy z graczy może zagrać dowolną ilość kuponów.

Nowy kod promocyjny w eFortunie:

Każdy nowy użytkownik, który założy konto u bukmachera eFortuna może liczyć na ekstra środki o łącznej wartości nawet 2720 PLN.

Wystarczy wpisać limitowany kod promocyjny — BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji niżej wspomnianych bonusów

Już za samo założenie konta gracz otrzyma 20 PLN i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Dodatkowo pierwszy kupon jest objęty gwarancją. To sprawia, że jeśli okaże się on przegrany typer otrzyma zwrot stawki do 600 PLN.

A to nie wszystko, ponieważ użytkownik, który dokona drugiego depozytu otrzyma premie jej równowartości do 2100 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.