Czas na powrót żużlowej Ekstraligi. Z tej okazji bukmacher LvBet ma promocję dla swoich graczy, w której to zwiększa wygrane o 14%.

LvBet zwiększa wygrane na spotkania ligowe w żużlu

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisać. Ponieważ wystarczy spełnić warunki promocji, które są proste i nie skomplikowane.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Przede wszystkim kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera. Muszą na nim znajdować się jedynie zdarzenia z oferty bukmachera w obrębie spotkań 1 kolejki zużlowej EEkstrakligi.

A na pewno jest z czego wybierać, ponieważ dojdzie to kilku bardzo ciekawych pojedynków, jak np. Unią Leszno vs Betardem Wrocław oraz Motorem Lublin vs MRGARDEN Gruniądz.

Podczas tej promocji bukmacher dopuszcza kupony : przedmeczowe, na żywo, pojedyncze oraz kombi.

Stawka za jaką zostanie kupon jest dowolna. Jednak należy pamiętać, że bukmacher wyklucza wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Jeżeli gracz spełnia powyższe warunki promocji, a do tego jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher zwiększy wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.