Masz zamiar dokonać zawarcia kuponu na LOTO Ekstraklase w niedzielę 2 kwietnia? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera LvBet, który to zwiększa wygrane swoim graczom na zmagania z naszej rodzimej ligi o 14%.

LvBet zwiększa wygrana na LOTTO Ekstraklasę

LvBet zwiększa wygrana na LOTTO Ekstraklasę

Udział w tej promocji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocji chcąc liczyć na większa wygraną o 14% należy dokonać zawarcia kuponu z aplikacji mobilnej LvBet. Jeżeli jej nie posiadasz to pobranie i zainstalowanie zajmie CI dosłownie chwil ę. Jednak należy pamiętać, że na kuponie mogą znaleźć się jedynie zagania z trzydziestej trzeciej kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

W niedzielę 28 kwietnia dojdzie do kilku ciekawych pojedynków, jak chociażby konfrontacja pomiędzy Wisłą Kraków, Śląskiem Wrocław. Bukmacher podczas trwania tej promocji, dopuszcza:

  • zakłady przedmeczowe jak i na żywo
  • kupony pojedyncze oraz kombi

Jednak należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia na kuponie muszą ze zmagania na trzydziestą trzecią kolejkę LOTTO Ekstraklasy.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kun zostanie rozliczony jak wygrany to legalny bukmacher LvBet automatycznie zwiększy Twoją wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.