W czwartek – 21 marca rozpoczną się pierwsze spotkania eliminacyjne do Mistrzostw Europy, które zostaną rozegrane w 2020 roku. W związku z tym bukmacher LvBet przewidział promocję dla swoich graczy, w której to zwiększa wygrane na pojedynków Polaków z Austrią o 14%.

Promocja bukmacherska na mecz Austria vs Polska

Promocja bukmacherska na mecz Austria vs Polska

Udział w tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednego depozytu

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać, ale trzeba spełnić następujące warunki. Trzeba dokonać zawarcia kuponu w czwartek 21.03.19 w godzinach 18:45 – 22:45. W tej promocji biorą udział jedynie tylko te kupony, które zostaną zawarte z aplikacji mobilnej bukmachera.

W promocji bierze jedynie spotkania pomiędzy Austrią, a Polską, które zostanie rozegrane w czwartek 21.03.2019 roku. Niewątpliwie nie łatwe czeka zadanie Polaków, ale myśląc o pewnym awansie ten pojedynek musimy wygrać. Jeżeli idzie o typowanie, to bukmacher LVbet dopuszcza do promocji:

  • zakłady przedmeczowe,
  • zakłady na żywo,
  • kupony pojedyncze,
  • zakłady na żywo.
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Kwota za jaką zostanie zawarty kupon jest dowolna, ale z promocji zostaną wykluczone te kupony, które zostaną zawarte za środki bonusowe. Należy również pamiętać, że w promocji biorą udział jedynie kupony zawarte z aplikacji mobilnej bukmachera.

Spełniając powyższe warunki promocji, a poza tym jak kupon zostanie rozliczony jako wygrany to operator zwiększy automatycznie wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.