Nie korzystałeś jeszcze z aplikacji mobilnej bukmachera STS? Jak nie, to jest to ostatnia już wręcz szansa, aby zgarnąć darmowy bonus w wysokości 40 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Darmowy voucher 40 PLN od bukmachera STS

Darmowy voucher 40 PLN od bukmachera STS

W tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada konto u bukmachera STS, ale wcześniej nie korzystał z aplikacji mobilnej tego operatora.

Warto jest pamiętać, ze promocja trwa do 25 lipca do godz. 23:59.

Warunki tej akcji są niezwykle proste. Wystarczy pobrać aplikację mobilną ze strony bukmachera STS, a następnie ją zainstalować. Ten proces jest niezywkle prosty i nie zajmie graczowi zbyt wiele minut.

Następnie trzeba zalogować się do aplikacji i wyrazić chęć odebrania bonusu. Należy to zrobić w bocznym menu aplikacji „Akcje i bonusy”.

Po spełnieniu tych warunków bukmacher przyzna darmowy voucher i to bez dokonania wpłaty w wysokości 40 PLN.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Bonus znajdzie się na koncie gracza w dniu 26 lipca.

Otrzymana gotówka będzie do wykorzystania na zakłady bukmacherskie z aplikacji mobilnej tego operatora.

STS: kod promocyjny na start

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u tego bukmachera STS to jest to dobra okazja, żeby dokonać rejestracji.

Już na start można otrzymać darmowy bonus i to bez dokonania żadnej wpłaty. Wystarczy w procesie rejestracyjnym wpisać kod promocyjny BETONLINE, a to sprawi, że na koncie gracza znajdzie się kwota w wysokości 29 PLN.

Jednak to nie wszystko. Gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na równowartość depozytu nawet do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.