Polski typer jest wymagający, dlatego o wielu portalach nie słyszy się zbyt często, a tylko garstka jest wychwalana. Co musi mieć strona www, by gracze z naszego kraju chętnie z niej korzystali?

Ulubiony bukmacher Polaków. Co musi mieć strona, by typerzy ją lubili?
Ulubiony bukmacher Polaków. Co musi mieć strona, by typerzy ją lubili?

Najlepszy bukmacher to legalny bukmacher?

Mogłoby się wydawać, że Polacy lubią łamać przepisy i robią wszystko, by grać w szarej strefie. To mit, który jest cały czas powielany przez wiele stron branżowych, ale obecnie ma coraz mniej wspólnego z prawdą. Typerzy w naszym kraju przekonują się do rozwiązań zgodnych z przepisami i wiedzą, że nawet na stronie z licencją możliwe jest obstawianie bez podatku, a wszystko dzięki wielu promocjom i bonusom.

Granie u legalnego bukmachera to także z niczym nieporównywalny komfort obstawiania. Nie musimy martwić się o to, że nasze konto zostanie zablokowane bądź nasze wygrane znajdą się pod lupą odpowiednich służb. Innymi słowy, działamy ze spokojną głową, co przy skutecznym typowaniu jest bardzo potrzebne.

bukmacher bez depozytu sts 2020
Polski bukmacher STS – kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Bonusy bukmacherskie za darmo – bez tego ani rusz?

Polscy gracze lubią otrzymywać bonusy bukmacherskie za darmo, ale czy w przypadku osób z innych krajów jest inaczej? Oczywiście, że nie, a można się o tym przekonać wchodząc na dowolną stronę zagraniczną z newsami sportowymi – reklamy o free spinach, bonusach bez depozytu i innych są wręcz na porządku dziennym i nikogo to szczególnie dziwić nie powinno.

Typer z naszego kraju przy odbieraniu bonusu uwielbia być wyróżniany, dlatego tak ważne są u nas kody promocyjne. Przykładem może być hasło bonusowe „BETONLINE” – wystarczy wpisać je przy rejestracji na www.STS.pl, by dostać aż 29 PLN bez depozytu na dobry początek!

Nie jest też tak, że bez kasy za darmo nikt w kraju nawet nie spojrzy na daną stronę. Typerzy z Polski wiedzą, że nie zawsze rzeczywiście atrakcyjne jest to, co kusi przy pierwszym rzucie oka.

Fortuna bukmacher online
Fortuna bukmacher online

Dużo promocji, mecze za darmo i dobre kursy

Strony internetowe w Polsce, gdzie można obstawiać mecze, muszą przede wszystkim oferować:

  • dużo zakładów
  • dobre promocje
  • wysokie kursy bukmacherskie
  • darmowe mecze online przy obstawianiu live
  • aplikację mobilną do grania na telefonie oraz tablecie.

Oczywiście, nie wszystkim jest potrzebne dokładnie to samo, ale w tym przypadku trzeba trochę pogeneralizdować i nie wydaje nam się, by było to coś szczególnie złego.

W chwili obecnej w Polsce najpopularniejsze strony do obstawiania to:

  • www.STS.pl – z kodem promocyjnym „BETONLINE” aż 29 PLN bez wpłaty, a potem już tylko więcej! W ofercie znajdziemy zakłady na sport, ale też legalne gry karciane jak poker dla Polaków!
  • www.eFortuna.pl – najstarszy bukmacher online w kraju. Oferuje mecze za darmo, wiele promocji, a dla nowych ma 20 PLN jako bonus bez depozytu!
  • www.Betfan.pl – obstawianie bez podatku przez cały rok, a na start ponad 3000 PLN ekstra!

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.