Huesca – Real Madryt 

Zbytnio nie ma co tutaj dużo pisać. Faworyt tego boju jest tylko jeden, rzecz jasna są nim Królewscy. Owszem Real w tym sezonie parę razy notował dosyć sensacyjne wyniki, ale jeżeli piłkarze tego zespołu myślą o czołowych miejscach to takie mecze muszą wygrywać. Huesca to ostatnia drużyna w lidze, która do tej pory zdobyła zaledwie siedem punktów, notując tylko jedną wygraną. Z pewnością gospodarze będą tutaj od pierwszej minuty się bronić. Jednak jeżeli Królewscy zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć żadnych problemów ze zdobyciem kompletu punktów.

Lechia – Legia 

Spotkanie rozpędzonej Lechii, która gra kapitalnie z Legia Warszawa to hit obecnej serii zmagań w LOTTO Ekstraklasie.  Obie drużyny nie da się ukryć, że mają swoje ogromne atuty. Lechia z pewnością będzie chciała utrzeć nosa i to na własnym obiekcie Wojskowym. Z drugiej strony Legia chce pomniejszyć stratę do Lechii, która przez rozpoczęciem tego boju wynosi pięć punktów. W obu zespołach nie brakuje dobrych piłkarzy, których stać na strzelenie tutaj goli. A do takich w drużynie gospodarzy na pewno należą F. Paixao, zaś u gości Carlos, Cafu czy Kucharczyk. Lechia nie tak dawno pokonała na swoim obiekcie Jagę, teraz będzie chciała z pewnością ograć kolejnego mocnego rywala.

Skra – Czarni Radom

Czarni Radom to rewelacja obecnego sezonu Plusligi. Chyba sami nie spodziewali się, że będą zajmować drugie miejsce w tabeli po dziewięciu kolejkach. Jednak w niedzielę czeka ich niezwykle trudne zadanie, ponieważ zmierzą się i to na wyjeździe z Skrą Bełchatów. Gospodarze może nie są w swojej najlepszej formie, ale potencjał, doświadczenie czy zawodników to mają znacznie lepszych. Czas najwyższy, aby Skra wskoczyła na najwyższe obroty. W dodatku mają dobrą okazję, aby zmazać plamę po KMŚ.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Huesca – Real Madryt 2 1.34 FORBET
Lechia Gdańsk – Legia Warszawa Over 1.5 1.35 FORBET
Skra Bełchatów – Czarni Radom 1 1.31 FORTUNA