Jak sobota to pełna masa spotkań piłki nożnej. I tym samym oferta bogata u bukmachera. Polecamy trzy typy wraz z analizami. 

Dziedzinie Baseballu, Stadion

Jedno z sobotnich spotkań w angielskiej  Championship to konfrontacja Norwich z Boltonem. Zdecydowanym faworytem tego boju są gospodarze, którzy przewodzą w tabeli. Dla porównania ich najbliżsi rywale znajdują się po drugim biegunie. Z  dorobkiem zaledwie osiemnastu punktów Bolton sklasyfikowany jest w strefie spadkowej. Ponadto nie widać, żadnej poprawy w ich grze. Brak wygranej w pięciu ostatnich pojedynkach to chyba najlepszy dowód. Natomiast ekipa Norwich wygrała cztery z pięciu spotkań, remisując zaledwie z Hull. Kadrowo również lepiej wyglądają gospodarze, którzy w swoich szeregach mają m.in. Pukkiego czy Rhodesa, którzy powinni tutaj znacząco zagrozić rywalom.

Spotkanie Napoli z Frosinone, ma jednego faworyta, rzecz jasna są nim gospodarze. Różnica pomiędzy tymi zespołami jest ogromna na rzecz Napoli. Można śmiało nazwać ten mecz jako pojedynek Dawida z Goliatem. Wystarczy zobaczyć na zdobycz punktową tych zespołów, drużyna gospodarzy zdobyła do tej pory trzydzieści dwa punkty, goście maja na swoim koncie zaledwie osiem, notując zaledwie jedną wygraną. Wszystkie aspekty, włącznie z własnym obiektem są tutaj po stronie gospodarzy i jeżeli zagrają na swoim poziomie i nie zlekceważą rywala nie powinni mieć żadnych problemów z zanotowaniem pewnego zwycięstwa.

Jako zdecydowani faworyci przystąpią do spotkania piłkarze ekipy Estoril, która to drużyna podejmie na własnym obiekcie zespół Covilha. Jest to pojedynek w ramach dwunastej kolejki zmagań portugalskiej Segunda Liga. Gospodarze na chwilę obecną zajmują czwarte miejsce, które ma na koncie dwadzieścia punktów. Goście natomiast są sklasyfikowani na siedemnastej pozycji z dorobkiem zaledwie dziewięciu oczek. Na pewno piłkarze drużyny Estoril będą chcieli wykorzystać atut gry na własnym obiekcie, tym bardziej, że przejezdni na wyjazdach grają bardzo słabo. Zaledwie jedna wygrana i cztery przegrana są tego najlepszym dowodem. Również defensywa nie jest mocną stroną przejezdnych, ponieważ w lidze jedynie rezerwy Porto straciły więcej goli.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Norwich – Bolton 1 1.36 Fortuna
Napoli – Frosinone Napoli -1.5 1.40 Etoto
Estoril – Covilha 1 1.40 Forbet