Już w niedzielę – 17 marca rozpocznie się pierwszy w tym sezonie wyścig Formuły 1. W związku z tym bukmacher Fortuna przeprowadza promocję, w której to nagrodzi łącznie dziesięciu najlepszych typerów, a każdy z nich otrzyma bonus w wysokości 200 PLN.

Bukmacher Fortuna rozdaje bony po 200 PLN

Bukmacher Fortuna rozdaje bony po 200 PLN

W promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna. Poza tym wcześniej musieli dokonać minimum jednego depozytu.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Wystarczy, bowiem zawrzeć kupon najpóźniej do niedzieli – 17 marca do godz. 6:10.

Na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia, w tym jedno musi pochodzić z oferty bukmachera na GP w Australii w F1. Jednak zakłady bukmacherskie Fortuna wymagają, aby na kuponie znalazły się jedynie spotkania z oferty przedmeczowej.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 10 PLN. W promocji bukmacher wyklucza całkowicie granie freebetami bądź innymi środkami bonusowymi.

W tej promocji bukmacher Fortuna nagrodzi dziesięciu najlepszych typerów, których kupony będą z najwyższym kursem całkowitym, a poza tym kupon zostanie rozliczony jako wygrany. Nagrody to dziesięć bonusów po 200 PLN każda.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.