Legalny bukmacher STS online nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy bonusami za obstawienie meczy z Indian Wells. Na konto każdego z użytkowników może trafić nawet 50 PLN.

STS rozdaje bonusy za obstawienie Indian Wells 2021

STS rozdaje bonusy za obstawienie Indian Wells 2021

A trzeba powiedzieć, ze turniej Indian Wells zarówno u kobiet, jak i mężczyzn zapowiada się bardzo ciekawie. Bowiem na kortach zobaczymy najlepszych tenisistów. Dodatkowo będziemy mogli oglądać Polaków, jak Igę Świątek oraz Huberta Hurkacza.

A na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher STS, który oferuje promocję „Obstawiaj Indian Wells i otrzymaj do 50 PLN”, która jest dostępna wyłącznie w dniach od 6 do 13 października do godziny 23:59. Jednak trzeba mieć na uwadze, że gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Indian Wells 2021: Bonusy dla typerów

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie pojedynku pojedynczego lub wielozdarzeniwego, na którym musi znajdować się minimum jedno zdarzenie pochodzące z oferty LIVE z Indian Wells. Dodatkowo trzeba mieć na uwadze, że kurs tego typu nie może być mniejszy niż 1.50.

Freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

Gracz, którego zakład okazał się wygrany to oprócz wygranej gotówki otrzyma premię w wysokości 20% stawki. Maksymalnie może ona wynieść nawet 50 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS online:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to można otrzymać extra kasę:

  • 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premię równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom jedynie pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.