Przed nami ostatnia w sezonie 2019/20 kolejka zmagań w angielskiej Premier League. Na tą okazję legalny bukmacher Betclic Polska przygotował ofertę promocyjną „Piłkarski Jackpot” z łączną pulą nagród 25 000 PLN.

Piłkarski Jackpot w Betclic

Piłkarski Jackpot w Betclic

Pomimo, że przed nami ostatnia seria spotkań to można być pewny, że ciekawych pojedynków nie zabraknie. Bowiem przed nami chociażby, takie konfrontacje, jak m.in. Leicester vs Manchester United, czy też Chelsea vs Wolves.

Każdy gracz poza wygraną gotówką w ofercie „Piłkarski Jackpot” może otrzymać dodatkowe środki, bowiem pula nagród wynosi, aż 25 000 PLN. Jednak chcąc wziąć udział koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.Betclic.pl po zalogowaniu się na swoje konto.

Typer Premier League – bonusy dla graczy

W ramach oferty „Piłkarski Jackpot” kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, na których musi znajdować się równa ilość ośmiu zdarzeń. Istotne jest to, że na kuponie mogą być wyłącznie wszystkie mecze z trzydziestej ósmej kolejki angielskiej Premier League, tj:

  • Arsenal vs Watford
  • Chelsea vs Wolverhampton
  • Southampton vs Sheffield
  • Newcastle vs Liverpool
  • Leicester vs Manchester Utd
  • Manchester City vs Norwich City
  • Crystal Palace vs Tottenham
  • Burnley vs Brighton
bukmacher bez depozytu sts 2020
Polski bukmacher STS – kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Pamiętać trzeba, że na każde z wyżej wymienionych pojedynków każdy gracz musi oddać podstawowe typy, które muszą być w formacie 1 lub x lub 2 i pochodzić z oferty przedmeczowej.

Dodać jest warto, że każdy gracz ma prawo zagrać pięć kuponów promocyjnych, a stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Gracze, którzy poprawnie wytypowali mecze z trzydziestej szóstej kolejki angielskie Premier League to poza wygraną gotówką mogą liczyć na dodatkowe środki. A mianowicie podzielą się pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 25 0000 PLN.

Kod promocyjny w Betclic Polska:

Na uwadze warto jest mieć fakt, że wszyscy użytkownicy rozpocząć obstawienie meczy u bukmachera Betclic Polska bez żadnego ryzyka. Bowiem po wpisaniu hasła promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym gracz dokona aktywacji Cahbaback.

Wówczas, jak zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota trafi na konto gracza. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot całej gotówki na zakłady bukmacherskie, która może wynieść nawet 550 PLN.

Gracze, którzy posiadają już konto u wspomnianego operatora mogą skorzystać z oferty promocyjnej „Betclic liga”. W ramach tej promocji każdy typer może liczyć na dodatkowe środki poza wygraną gotówkę. I co najważniejsze w tym wszystkim środki trafią na konto gracza niezależenie od tego, jak zakłady zostały rozliczone.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.