Przed nami zmagania trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Z tej okazji bukmacher STS przygotował swoim typerom promocję, w której to pula nagród wynosi, aż 10 000 PLN. Wystarczy zagrać kupon SOLO z dokładnym wynikiem na dowolny mecz Ligi Mistrzów, aby liczyć na wygraną.

STS promocje 2019

STS promocje 2019

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom dniach od 20 do 23 październik. Typer, który chce wziąć w niej udział nie musi się nigdzie zgłaszać, ani też zapisywać.

Warunki tej akcji są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon SOLO, na którym będzie znajdować się typ na dokładny wynik końcowy dowolnego pojedynku trzeciej fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Ciekawych konfrontacji nie zabraknie, ponieważ przed nami takie pojedynki jak chociażby Galatasaray vs Real Madryt, Ajax vs Chelsea oraz Inter vs BVB.

Minimalna stawka kuponu to 13 PLN. Należy jednak pamiętać, że z tej akcji automatycznie są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Pula nagród, czyli 10 000 PLN zostanie podzielona pomiędzy wszystkich graczy, którzy spełniają powyższe warunki promocji, a do tego ich kupon został rozliczony jako wygrany. Bukmacher STS aktywnie promuje ten konkurs, więc chętnych do jego udziału będzie wielu.

Każdy gracz w ramach tej akcji może zagrać maksymalnie pięć kuponów.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera STS

Nowi gracze u bukmachera STS mogą liczyć na start już bonus o wartości 29 PLN i to bez żadnego wpłaty. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher STS dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Poza tym gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na bonus równowartości pierwszego depozytu, gdzie maksymalnie można nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.