Bukmacher Betclic Polska online w swojej ofercie promocyjnej posiada akcję „Piłkarski Jackpot”. W ramach tej oferty wystarczy poprawnie wytypować osiem spotkań hiszpańskiej LaLigi, aby oprócz gotówki otrzymać dodatkowy bonus. Na pewno jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi, aż 45 000 PLN.

Bonusy dla typerów LaLigi w Betclic. Pula nagród 45 000 PLN.

Bonusy dla typerów LaLigi w Betclic. Pula nagród 45 000 PLN.

Po przerwie na boiska wracają piłkarze hiszpańskiej LaLigi. Nie da się ukryć, że emocji nie powinno brakować, bowiem rywalizacja pomiędzy Barceloną z Realem Madryt o Mistrzostwo Kraju będzie toczyła się z pewnością bardzo zacięcie.

Natomiast bukmacher Betclic Polska nagradza najlepszych typerów ligi hiszpańskiej. Wystarczy poprawnie wytypować mecze, aby liczyć na dodatkowe środki. Śmiało można powiedzieć, że jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi, aż 45 000 PLN.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą to pamiętaj, że koniecznie trzeba się do niej zapisać 12 czerwca do godz. 22:00.. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zrealizowanie dwóch prostych czynności:

  • najpierw gracz musi się zalogować na swoje konto na www.Betclic.pl
  • następnie trzeba kliknąć w przycisk „Dołącz” w zakładce „Piłkarski Jackpot’

Najlepszy typer La Ligi

Wszyscy użytkownicy w ramach oferty „Piłkarski Jackpot” mają prawo zagrać pięć kuponów promocyjnych. Jednak należy mieć na uwadze, że stawka każdego z nich musi wynosić minimum 10 PLN.

Trzeba pamiętać, że można oddać typy wyłącznie na następujące mecze:

  • Valencia vs Levante
  • Espanyol vs Alaves
  • Celta Vigo vs Villarreal
  • Leganes vs Valladolid
  • Real Mallorca vs FC Barcelona
  • Athletic vs Atletico
  • Real Madryt vs Eibar
  • Real Sociedad vs Osasuna
bukmacher bez depozytu sts 2020
Polski bukmacher STS – kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Na każde wyżej spotkanie wszyscy użytkownicy mają prawo oddać wyłącznie podstawowe typy, tj. 1 lub x lub 2, tj. [wygrana gospodarzy lub gości bądź remis]. W dodatku nie można zapominać, że koniecznie muszą one być z oferty przedmeczowej.

Gracze, którzy poprawnie wytypują mecze z dwudziestej ósmej kolejki La Ligi, które poza tym spełniają powyższe warunki promocji to oprócz wygranej podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, który wynosi, aż 45 000 PLN.

Kod bonusowy na 550 PLN u bonusy Betclic:

Wszyscy nowi typerzy, którzy założą konto u bukmachera Betclic Polska online, a poza tym wpiszą w formularzu rejestracyjnym specjalne hasło promocyjne –>> KOD550 dokonają aktywacji Cashbacka.

To sprawi, że gracz w przypadku przegranego pierwszego zakładu nie odczuje straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot całej kwoty za jaką został zawarty kupon. Maksymalnie może wynieść ona 550 PLN.

Gracze, którzy posiadają już konto u bukmachera Betclic Polska natomiast mogą regularnie wygrywać większą gotówkę. Bowiem w ramach akcji „Multi+” wspominany operator zwiększa wygrane wszystkim graczom o 50%.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.