Totalbet zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu za środki własne i będą znajdować się na nim minimum pięć zdarzeń to możemy liczyć na większą wygraną od bukmachera. Nawet o 30%.

Aby wziąć udział w promocji to przede wszystkim trzeba mieć zweryfikowane konto u bukmachera, a także wcześniej dokonać przynajmniej jednego depozytu.

Udział w tej akcji promocyjnej jest automatyczny. Nie musimy nigdzie zgłaszać naszego udziału. Jeżeli kupon spełni poniższe warunki, to bonus aktywuje się automatycznie.

Kupon można jedynie zawrzeć poprzez środki własne. Jeżeli obstawimy go innymi promocjami np. Freebet, Bonus 100% czy Cashback to dany kupon nie będzie brał udział w promocji.

Kurs każdego zdarzenia na kuponie nie może być mniejszy niż 1.20. A do tego minimalna ilość zdarzeń to pięć. Jednak należy pamiętać, czym więcej typów na kuponie tym większa wygrana. Tabela wysokości bonusu wygląda następująco:

  1. zdarzeń – 5%
  2. zdarzeń – 10%
  3. zdarzeń – 15%
  4. zdarzeń – 20%
  5. zdarzeń – 25%
  6. i więcej – 30%.

Więc wszystko tak naprawdę zależy od nas. A jest z czego wybierać, ponieważ oferta bukmachera jest bardzo ciekawa, a do tego każdy powinien spokojnie znaleźć coś dla siebie.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.Totalbet.pl!

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.