Bukmacher Superbet rozdaje wszystkim typerom co tydzień gwarantowane bonusy o wartości 50 PLN. W miesięcy każdy użytkownik może otrzymać nawet 200 PLN.

Gwarantowane bonusy od Superbet dla typerów.

Gwarantowane bonusy od Superbet dla typerów.

Warunki oferty promocyjnej „Super poniedziałek” są proste i czytelne dla każdego, gdzie wystarczy spełnić proste dwa warunki i liczyć na darmowe środki. Za spełnienie tych warunków można liczyć na darmowe środki.

Promocja „Super poniedziałek” jest aktywna wyłącznie na stronie www.Superbet.pl i aktywna wyłącznie w poniedziałki.

Darmowe bonusy co tydzień od Superbet:

Zadaniem graczy w promocji „Super poniedziałek” jest w pierwszej kolejności dokonanie depozytu o wartości nie mniejszej niż 100 PLN. Kolejna czynność jest do zagranie dowolnego kuponu SOLO lub AKO za nie mniej niż 100 PLN.

Na zakładzie promocyjnym mogą znajdować się dowolne zdarzenia zarówno z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”. Jednak trzeba mieć na uwadze, aby kupon został zawarty i rozliczony w poniedziałek!

bukmacher bez depozytu sts 2020
Polski bukmacher STS – kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Jeśli zagrany kupon promocyjny będzie spełniał powyższe warunki promocji użytkownik otrzyma premię o wartości 50 PLN!! Za otrzymane środki typer będzie mógł obstawiać mecze.

Jaki jest nowy kod promocyjny w Superbet?

Zakłady bukmacherskie Superbet online oferują każdemu użytkownikowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to na sam start można otrzymać następujące bonusy:

  • freebet na start o wartości 34 PLN
  • bonus za depozyt do 200 PLN
  • Cashback do 1300 PLN

Lecz powyższe warunki promocyjny będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, a jak wiadomo rejestracja w Superbet jest szybka i darmowa. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to wpisać.


Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.