Typujesz regularnie mecze? To nie da się ukryć, że oferta promocyjna bukmachera STS „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie” jest dla Ciebie. Nie da się ukryć, że jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi, aż 25 000 PLN.

Bonus za obstawienie meczy

Bonus za obstawienie meczy

Owszem obecnie oferty bukmacherów trzeba przyznać, że nie są zbyt bogate. Jednak cały czas są rozgrywane mecze w E-sporcie. Poza tym obecnie jest niezwykle popularne liga białoruska w piłkę nożną, bowiem tam mecze trwają bez żadnej przerwy.

To wszystko sprawia, że bukmacher STS nagradza swoich aktywnych typerów w promocji „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”. Chcesz z niej skorzystać? Pamiętaj koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce tej akcji.

Bonus dla graczy za typowanie.

Następnie pozostaje już graczom obstawienie meczy. W ramach tej oferty trzeba mieć na uwadze, że kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO.

Gracz sam wybiera, jakie zdarzenia znajdą się na zakładzie. Bowiem mogą one pochodzić z oferty przedmeczowej, ale i na żywo z dowolnej dyscypliny, jaką posiada bukmacher STS.

bukmacher bez depozytu sts 2020
Polski bukmacher STS – kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Istotnym aspektem w ramach tej oferty jest to, że na zakładzie muszą znajdować się dokładnie cztery zdarzenia, a kurs każdego nich nie może wynosić mnie niż 1.50.

W każdym okresie rozliczeniowym, tj. od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59 udział bierze pięć kuponów. Stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 15 PLN.

Na koniec każdego etapu pula nagród, czyli 25 000 PLN zostanie podzielona pomiędzy graczami, których kupony zostały rozliczone, jako wygrane, a do tego spełniają powyższe warunki promocji.

Kod promocyjny w STS.

Wszyscy nowi gracze, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera STS mogą skorzystać z pakietu powitalnego, a w skład niego wchodzi:

  • bonus za rejestrację bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • premia równowartości pierwsze wpłaty, aż do 1200 PLN

Łącznie gracz na sam początek może otrzymać bonus o wartości 1229 PLN. Chcąc liczyć na wspomniane środki gracz koniecznie musi wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.