Bukmacher STS zmniejsza przegrane swoim graczom, którzy dokonują zawarcia kuponów na sporty wirtualne. Na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego od poniedziałku do niedzieli wspomniany operator zwróci Ci połowę stawki za trzy pierwsze przegrane kupony w obrębie sportów wirtualnych.

Odbierz połowę przegranej stawki od STS

Odbierz połowę przegranej stawki od STS

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty u tego operatora. Promocja trwa od każdego poniedziałku do niedzieli. Podczas to, której, bukmacher dokona zwrotu za trzy pierwsze przegrane kupony.

Na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego można otrzymać tylko jeden bonus, który trafi on maksymalnie po 48 godzinach od momentu zakończenia tygodnia.

Oferta specjalna w STS. Bonus bez depozytu 27 PLN. STS kod promocyjny: BETONLINE

Swojego udziału w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać. Ponieważ wystarczy, że na kuponie będą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych i to automatycznie sprawia, że dany kupo bierze udział w tej akcji.

Stawka kuponu jest dowolna. Lecz środki, za które został zawarty kupon muszą pochodzić z konta głównego. Granie freebetmi bądź innymi środkami sprawi, że dany kupon nie bierze udziału w promocji.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić, jeżeli spełnimy następujące warunki:

  • dokonamy trzykrotnego obrotu, otrzymaną wartością
  • w obrocie biorą jedynie kupony wygrane
  • kurs kuponu musi wynieść minimum 1.91

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12