Przed nami spotkania eliminacyjne podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Z tej okazji bukmacher STS przygotował nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to na start gracz może otrzymać freebetu 29 PLN, bonusu do 1200 PLN oraz Cashbacku do 200 PLN.

STS Zakład Bez Ryzyka

STS Zakład Bez Ryzyka

Ten pakiet promocyjny skierowany jest do wszystkich graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta u bukmachera STS.

Chcąc skorzystać z najnowszego pakietu powitalnego należy do dnia 14 października do godz. 23:59 dokonać rejestracji konta na stronie www.sts.pl. Proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam wpisać swoje podstawowe dane jak imię i nazwisko oraz login oraz hasło.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Chcąc aktywować najnowszy pakiet powitalny, w którego skład wchodzą: freebetu 29 PLN, bonusu do 1200 PLN oraz Cashbacku do 200 PLN należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE.

Nowi gracze mogą liczyć już na sam początek na freebet o wartości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Bonus od bukmachera bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

Bonus za wpłatę do 1200 PLN od STS:

Warto jest wiedzieć, że pierwsza wpłata po dokonaniu depozytu jest objęta promocją. Bukmacher STS przyznaje bonus równowartości depozytu, np. gracz wpłacił 600 PLN druga taka sama wartość tylko, że w formie środków bonusowych otrzyma od operetora.

Gracz maksymalnie może otrzymać 1200 PLN.

Cashback do 200 PLN od STS:

Poza tym pierwszy zakład u bukmachera STS jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka.

Gracz sam typuje jakie zdarzenie będą znajdować się na kuponie. Jeśli kupon okaże się przegrany to bukmacher STS dokona zwrotu 100% stawki za przegrany kupon. Maksymalnie można otrzymać 200 PLN.

Natomiast w razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.

Warto jest wiedzieć, że kupon objęty Cashbackiem musi zostać rozliczony do 14 października do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.