Przed nami weekend z eliminacjami do Mistrzostw Europy 2020, a tym samym czas na ostatecznie rozstrzygnięci w fazach grupowych. W związku z tymi pojedynkami legalny bukmacher Fortuna oferuje promocję swoim graczom promocję „Happy Hours”, w której to zwiększa wygrane o 14%.

Kwalifikacje do Mistrzostw Europy 2020 – bonusy bukmacherskie

Kwalifikacje do Mistrzostw Europy 2020 – bonusy bukmacherskie

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom:

  • w dniu 15 listopada w godzinach 17:00 – 18:00
  • w dniach 16 i 17 listopada w godzinach 14:00 – 15:00

Chcąc liczyć na kupony bez podatku nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Wystarczy jedynie zagrać kupon w godzinach trwania „Happy Hours” oraz dodać do zakładu bonus kursowy „Happy Hours”.

Warto jest wiedzieć, że na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich musi wynosić minimum 1.30.

Wszystkie typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej z piłki nożnej. Mogą one pochodzić zarówno z eliminacji do Mistrzostw Europy 2020, jak i innych rozgrywek.

betclic darmowy kod promocyjny

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Bukmacher Fortuna wyklucza natomiast wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona o 14% pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji oraz został rozliczony jako wygrany.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera Fortuna:

Legalny bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom na start już takie promocje jak: freebet bez dokonania pierwszej wpłaty o wartości 20 PLN.

Natomiast gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na darmowe środki równowartości pierwszej wpłaty, gdzie to można otrzymać nawet 1000 PLN. Poza tym pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka, gdzie to maksymalnie można liczyć na zwrot do 115 PLN.

Chcąc skorzystać z tych promocji wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji to sprawi, że bukmacher Fortuna automatycznie dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.