Przed nami sobota. W związku z tym oferta u bukmacherów jest dosyć bogata. Jednak LvBet proponuje nam pograć pojedynki włoskiej Serie A, na która ma promocję. A emocji w tych rozgrywkach nie zabraknie z pewnością, ponieważ już w sobotę dojdzie, m.in. do derbów Turynu.

W związku z tym bukmacher daje 7% więcej wygranej ze specjalnej puli od kuponów wygranych. Trzeba pamiętać, żeby promocja był aktywna należy zawrzeć kupon z włoskiej Serie A jedynie w dniu dzisiejszym, czyli 15 grudnia.

Główny warunek, aby w razie rozliczenia kuponu jako wygrany promocja trafiła na Wasze konta to postawienie kuponu z aplikacji mobilnej. Kupony, które zostaną postawione ze strony internetowej bądź też mobilnej nie biorą udziału w promocji.

Można powiedzieć, że jest to dobra wiadomość, ponieważ w związku z tym nie musimy nigdzie zapisywać się, ani zgłaszać udziału w swojej promocji. Warunek to zawarcie kuponu z aplikacji mobilnej i typowanie pojedynków piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK.Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.