Na dzisiejsze święto, czyli Trzech Króli bukmacher Forbet przewidział trzy nagrody po 200 PLN na swoich graczy. Wystarczy, że będziemy w trójce graczy z najwyższymi trafionymi kursami. A tym samym będziemy mogli cieszyć się z nagrody.

Jednak należy pamiętać, że promocja obowiązuje jedynie w niedzielę 6 stycznia. Aby liczyć się w walce o nagrodę to nasz kupon bądź kupony muszą zostać rozliczone do końca dnia, czyli do godz. 23:59.

Forbet w tej kampanii nie określa maksymalnej ilości kuponów. Jednak wymagana jest stawka zakładu, które musi być równa 39 PLN!! Bukmacher nie dopuszcza udziału kuponów, które zostały zawarte ze środków bonusowych.

Ilość zdarzeń na kuponie jest dobrowolna. Lecz należy pamiętać, ze nagrodzone zostaną trzy osoby z najwyższymi trafionymi kursami. Forbet przewidział dla każdej z nich równowartość 200 PLN.

Ponadto bukmacher Forbet zwiększa wygrane o 14% w miesiącu styczniu

Nagrody pojawią się na kontach graczy najpóźniej do 7 stycznia do godziny 16:00. Warunki jakie trzeba spełnić, aby wypłacić bonus to:

  • dokonać czterokrotnego obrotu otrzymaną kwotą
  • łączny kurs na kuponie nie może być mniejszy niż 2.00
  • musimy to wykonać na przestrzeni 30 dni.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.