Coraz bliżej zakończenia kalendarza adwentowego od bukmachera Etoto. Na dzisiaj, tj. sobotę 22 grudnia bukmacher daje można powiedzieć nagrodę pocieszenia w przypadku przegranego kuponu, a jest to bonus w wysokości 20 PLN.

Promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, tj. sobotę 22 grudia i trwa do końca dnia, czyli do godz. 23:59. Do tego momentu musi zostać rozliczonym Twój kupon.

Kupon musi zostać zawarty za przynajmniej 80 PLN (w promocji nie biorą udziału kupone zagrane przez freebety oraz środki bunusowe). Musza na nich znajdować się co co najmniej dwa typy, a każdego z nich kurs minimalny musi wynosić 1.02.

Aby wziąć udział w promocji należy wytypować spotkania z piłki nożnej, a do tego z wybranych lig, tj. Premier League, La Liga, Ligue 1, Bundesliga lub Seria A.

Jak spełniasz powyższe warunki, ponadto Twój kupon został rozliczony jako przegrany masz czas do godziny 23:59 odebrać bonus, jak tego nie zrobisz promocja automatycznie przepada.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.