Na dzisiaj, tj. poniedziałek 17 grudnia bukmacher Etoto ma bonus w postaci Freebeta 25 PLN. Należy postawić zakład pojedynczy za minimum 100 PLN na dokładny wynik z piłki nożnej. Jeżeli okaże się, że Twój zakład jest nietrafiony bukmacher przyzna Ci freebeta.

  1. Promocja obowiązuje jedynie w poniedziałek 17 grudnia do godz. 23:59. Kupon zostać zostać zawarty i rozliczony maksymalnie do godziny 23:59, ponieważ do tego czasu mamy czas odebrać bonus.
  2. Trzeba posiadać aktywne konto u bukmachera, gdzie dokonało się przynajmniej dwóch wpłat.
  3. Minimalna wartość kuponu nie może być mniejsza niż 100 PLN, a kupon musi zostać zawarty za gotówkę. Bukmacher wyklucza opcję gry innymi Freebetami bądź z salda bonusowego.
  4. Zakład musi zostać zawarty jedynie na piłkę nożna i należy wybrać jedną z dwóch opcji, tj. dokładny wynik bądź dokładny wynik – wybór wielkokrotny
  5. Minimalny kurs zakładu nie może być mniejszy niż 1.02.

Jeżeli spełniłeś powyższe warunki i Twój kupon okaże się przegrany masz czas do godziny 23:59, aby odebrać bonus. Jeżeli tego nie zrobimy to automatycznie ona przepada. Aby ją odebrać musimy po zalogowaniu się na swoje konto kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza maksymalnie do 72 godzin po dokonaniu zgłoszenia.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!


Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.