Na najbliższe trzy dni bukmacher wyznaczył nam trzy spotkania do typowania. Jeżeli tego dokonamy, a ewentualnie nasz kupon zostanie rozliczony, jako przegrany bukmacher przyzna nam freebeta w wysokości 50 PLN.

Promocja polega na wytypowaniu zwycięzcę bądź remis (1×2) jednego z trzech spotkań:
1.Sevilla – Barcelona – 23.01. godz. 21:30
2.Chelsea – Totteham 24.01 godz. 20:45
3.Arsenal – Manchester Utd 25.01 godz. 20:45

Należy pamiętać, że trzeba jeszcze przed dokonaniem zawarcia kuponu zapisać się w promocji. Jeżeli zrobimy to po obstawieniu kuponu będzie to oznaczać, że nie będziemy brani pod uwagę w tej promocji na stronie bukmachera Etoto. A sam proces zapisania się trwa dosłownie chwilę.

Należy oddać typ na zwycięzcę danego spotkania bądź remis (1×2). Bukmacher Etoto dopuszcza zagranie również kuponu na żywo. Musi na nim znajdować się również jeden typ na wygraną bądź remis (1×2).

Stawka kuponu musi wynosić przynajmniej 100 PLN. Cała kwota musi pochodzić ze środków własnych. Ponieważ jak zagramy kupon za środki bonusowe bądź freebeta to automatycznie nie bierzemy udziału w promocji.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a dodatkowo Twój kupon został rozliczony, jako przegrany to przysługuje Ci Freebet w wysokości 50 PLN.

Po rozliczeniu kuponu należy kliknąć w opcję „zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana maksymalnie po 72 godzinach od momentu zgłoszenia.

Nagrodą jest Freebet, który upoważnia nas do zawarcia kuponu bez żadnego ryzyka. Jednak należy pamiętać, że ewentualna wygrana zostanie pomniejsza o kwotę Freebeta.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.