Bukmacher Etoto wysuwa promocję dla graczy, którzy typują NFL, NHL, MLS, MLB, bądź NBA. Ponieważ wystarczy, że od poniedziałku do niedzieli dokonają zawarcia kuponu za przynajmniej 100 PLN i w razie przegranej bukmacher zwróci Ci 50 PLN w postaci freebeta.

Jest to promocja tygodniowa. I trwa od każdego poniedziałku do niedzieli! Lecz należy pamiętać, że Freebet możesz odebrać raz w tygodniu!

Aby liczyć się w promocji należy dokonać zakładu z oferty na NFL, NHL, MLS, MLB, bądź NBA. Jednak wybrane zdarzenia muszą pochodzić z oferty LIVE.

Ilość zdarzeń na kuponie nie jest określona. Lecz łączny kurs nie może być mniejszy niż 1.95. Natomiast stawka kuponu musi wynieść minimum 100 PLN.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, a przy okazji Twój kupon został rozliczony jako przegrany. To bukmacher Etoto przyzna Ci Freebeta w wysokości 50 PLN.

Jak go odebrać?
Po rozliczeniu kuponu pojawi się opcja pop-up, na którym wystarczy kliknąć „Zatwierdź”. Freebet dostanie dopisany maksymalnie do 20 min!

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.