Przed nami kolejna promocja od Etoto. Na środę 26 grudnia bukmacher zwraca połowę stawki do kuponów przegranych. Maksymalnie będzie to 50 PLN. Pamiętaj, żeby odebrać bonus do końca dnia.

Promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, czyli w środę 26 grudnia i promocja trwa do końca dnia. Jeżeli chcemy, aby nasz kupon wziął udział w promocji to musimy zawrzeć kupon za minimum 50 PLN.

Na każdym kuponie muszą znajdować się przynajmniej dwa typy. Kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.02. Kolejnym warunkiem, aby promocja, była aktywna to kupon musi zostać rozliczony do końca dnia. Do tego musi zostać on rozliczony jako przegrany.

Aby odebrać nagrodę musimy po zalogowaniu się na swoje konto kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza maksymalnie do 72 godzin po dokonaniu zgłoszenia.

Jeżeli chcesz wypłacić bonus musisz najpierw obrócić go czterokrotnie po kursie co najmniej 2.20. Dopuszczalne formy do singiel bądź kupon wielozdarzeniowy.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.