Bukmacher LvBet prowadzi promocję na spotkanie finałowe w Lidze Europy, które zostanie rozegrane pomiędzy Arsenalem, a Chelsea, w której to zmniejsza przegrane dla swoich graczy.

Bukmacher zmniejsza ryzyko przegranej na Finał Ligi Europejskiej

Bukmacher zmniejsza ryzyko przegranej na Finał Ligi Europejskiej

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty. Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Promocja bukmachera LVbet dostępna jest dla graczy do dnia 29 maja do godz. 21:00, czyli rozpoczęcia się konfrontacji pomiędzy Arsenalem, a Chelsea w ramach finału Ligi Europejskiej.

Promocja polega na zawarciu kuponu pojedynczego bądź wielozdarzeniowego, na którym będzie znajdowało się zdarzenia na pojedynek finałowy pomiędzy Arsenalem, a Chelsea.

Kupon AKO bierze udział w promocji pod warunkiem, że wszystkie zdarzenia oprócz typu na mecz finałowy zostały rozliczone jako wygrane.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Bukmacher LvBet wymaga, żeby na kuponie kurs łączny był nie mniejszy niż 1.50. Stawka natomiast musi wynieść minimum 50 PLN.

Zwrot za przegrany kupon nastąpi w momencie , kiedy mecz pomiędzy Arsenalem, a Chelsea zakończy się bezbramkowym remisem w regulaminowym czasie gry! Maksymalnie można otrzymać 50 PLN.

Trzeba pamiętać, że kupony zagrane za środki bonusowe oraz z wykorzystaną opcją Cash – Out nie biorą udziału w tej promocji.

Zwrot nastąpi do 30 maja najpóźniej do godz. 17:00. Otrzymane środki będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu po kursie łącznym kuponu nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.