Kolejny Freebet od Etoto. Na dzisiaj, czyli 18 grudnia bukmacher w razie przegranego kuponu przyznaje freebet w wysokości 30 PLN. Promocja dotyczy jedynie kuponów zawartych z dyscypliny – hokej na lodzie.

Promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, czyli we wtorek 18 grudnia i trwa do końca dnia. Jeżeli zawarty kupon nie zostanie rozliczony do godziny 23:59 to automatycznie odpadamy z tej promocji.

W promocji biorą udział kupony zawarte za stawkę co najmniej 100 PLN, na których będą znajdować się przynajmniej dwa typy, gdzie kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niz 1.02. Na kuponie mogą znajdować się jedynie typy z hokeja na lodzie.

Twój kupon zostanie rozliczony jako przegrany i spełniasz powyższe punkty masz czas do godziny 23:59, aby odebrać swojego freebeta.

Jeżeli tego nie zrobimy to automatycznie ona przepada. Aby ją odebrać musimy po zalogowaniu się na swoje konto kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza maksymalnie do 72 godzin po dokonaniu zgłoszenia.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.