Promocja na bukmachera Forbet na dzień 14 grudnia dotyczy Sportów Wirtualnych, a nagrodą za udział i spełnienie warunków regulaminu jest bonus w wysokości 30 PLN. Co zrobić, aby ta gotówka zasiliła Twoja konto? Szczegóły akcji wraz z regulaminem można znaleźć poniżej:

Promocja obowiązuje jedynie w dniu dzisiejszym, tj. 14 grudnia do godzin. 23:59. Więc mamy czas do końca dnia, aby postawić dziesięć kuponów, po stawce przynajmniej 10 PLN.

Każdy kupon musi mieć przynajmniej dwa zdarzenia, a kurs łączony nie może być mniejszy niż 2.00. Wszystkie typy muszą być zawarte ze Sportów Wirtualnych.

Nagrodą za spełnienie powyższych kryteriów jest bon w wysokości 30 PLN na typy zawarte ze Sportów Wirtualnych. Pod uwagę nie jest brany fakt rozliczenia kuponów, mogą wszystkie okazać się jako przegrane, oby nie 🙂 Bonus pojawi się na waszym koncie maksymalnie do poniedziałku, 17 grudnia do godz. 23:59. 


Aby odebrać nagrodę w akcji Sprzedaży premiowanej, użytkownik po rozliczeniu u musi kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie dopisana do konta gracza maksymalnie po 72 godzinach od aktywacji bonusu.
Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.