W niedzielę 16 czerwca ruszają Mistrzostwa Europy do lat 21. Ta impreza rozgrywana jest na boiskach we Włoszech, gdzie to będziemy mogli oglądać Polaków, którzy w pierwszym spotkaniu zagrają z Belgią.Z tej okazji bukmacher Forbet przygotował promocję dla swoich graczy – zakład bez ryzyka.

Mniejsze przegrane na mecz Polski U21 z Belgią U21

Mniejsze przegrane na mecz Polski U21 z Belgią U21

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu.

Promocja aktywna jest do momentu rozpoczęcia się konfrontacji pomiędzy Polską, a Belgią w ramach EURO U-21, czyli do godz. 18:30 do 16.06.19.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy to zagrać kupon pojedynczy, na którym będzie znajdować się jedynie typ na zwycięstwo Polski z Belgią z oferty przedmeczowej operatora.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 49 PLN bądź też 99 PLN. Lecz kupon zagrany za środki bonusowe jest wykluczony z tej akcji.

Gracz, która dokona zagrania kuponu, który spełnia powyższe warunki promocji, a Polska nie wygra spotkania z Belgią to operator dokona mu zwrotu stawki.

Środki trafią na konto użytkownika w formie środków bonusowych najpóźniej w poniedziałek 17.06.19 do godz. 16:00.

Otrzymane środki będzie można wypłacić pod warunkiem czterokrotnego obrotu po kursie łącznym nie mniejszym niż 2.00, gdzie kurs każdego zdarzenia musi wynieść co najmniej 1.20.


Bukmacher Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.