Bukmacher Fortuna przygotował ciekawą promocje „Happy Hours”, w której to zwiększa wygrane o 14%. Wystarczy, że typer zagra dowolny zakład AKO lub MAXIKOMBI, aby liczyć na większe wygrane.

Bonus na Ligę Mistrzów.

Bonus na Ligę Mistrzów w eFortuna

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a do tego wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi jedynie do swojego zakładu dodać bonus kursowy „Happy Hours”. Natomiast trzeba mieć na uwadze, że ta akcja dostępna jest typerom wyłącznie w następujących dniach 10 i 11 marca w godzinach od 17:00 do 18:00.

Należy również pamiętać, że w ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady:

  • AKO
  • MAXIKOMBI

Nie ma znaczenia, jaki rodzaj, zakładu wybierze gracz, ale na każdym z nim muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej. Zdarzenia mogą pochodzić z każdej dyscypliny, jaką posiada bukmacher eFortuna.

Trzeba również mieć na uwadze, że kurs minimalny każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30.

bukmacher bez depozytu sts 2020
Polski bukmacher STS – kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Każdy użytkownik w ramach tej oferty może zagrać dowolną ilość kuponów. Jednak stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 20 złotych. Wykluczone są przez bukmachera zakłady zawarte za środki bonusowe.

Jeśli zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym zakład został rozliczony, jaki wygrany to wygrana zostanie zwiększona o 14%.

eFortuna bonus bez depozytu 2020

W ramach pakietu powitalnego legalny bukmacher eFortuna oferuje każdemu graczowi pakiet powitalny, w skład którego wchodzą:

  • bonus bez depozytu o wartości 20 złotych
  • premia za pierwszy depozyt do 1000 złotych
  • zakład bez ryzyka do 115 złotych

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy gracz podczas rejestracji wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby je wpisać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.