W sobotę 2 marca każdy fan piłki nożnej czeka na pojedynek pomiędzy Realem Madryt, a Barceloną w rozgrywkach LaLiga. Smaczkowi temu pojedynkowi dodaje fakt, że kilka dni temu w Pucharze Króla lepsi okazali się piłkarze Dumy Katalonii. A w związku z El Classico bukmacher LvBet przyznaje bonus swoim graczom, podczas, której rozdaje bonusy.

Odbierz dodatkową wygraną na pojedynek Realu Madryt vs Barceloną

Odbierz dodatkową wygraną na pojedynek Realu Madryt vs Barceloną

Akcja promocyjna na El Classico jest skierowana do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty.

Odbierz freebet od bukmachera Forbet

Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Bowiem wystarczy zawrzeć kupon za minimum 50 PLN. Co istotne środki musza pochodzić z konta głównego. A muszą znajdować się na nich zdarzenie 1 x 2 na pojedynek pomiędzy Realem Madryt, a Barceloną.

Jeżeli okaże się, że zawarty przez nas kupon został rozliczony, jako wygrany to bukmacher przyzna nam dodatkowy gotówkę na grę:
› 30 PLN, jeśli bramka zostanie zdobyta w doliczonym czasie gry 2 połowy meczu
› 80 PLN, jeśli mecz zakończy się wynikiem 0-0
› 30 PLN za czerwoną kartkę dla Sergio Ramosa lub Gerarda Pique
› 40 PLN za bramkę zdobytą prawą nogą przez Leo Messiego lub Garetha Bale’a
› 100 PLN za hattrick Messiego, Benzemy lub Bale’a
› 500 PLN, jeśli podczas dokonywania zmiany jakikolwiek zawodnik odmówi zejścia z boiska, przez co zmiana nie dojdzie do skutku!

Bonus na konto gracza trafi automatycznie, najpóźniej do poniedziałku – 4 marca do godziny 17:00.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotem po minimalnym kursie 1.75. W obrocie nie biorą udziału kupony wykorzystaną opcją Cash-Out oraz z wydarzeniami ze sportami wirtualnymi.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.