Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Etoto? Jak nie, to warto jest skorzystać. Ponieważ bukmacher na miesiąc luty ma nową promocję dla graczy, którzy dokonają rejestracji konta u wspomnianego operatora. Ponieważ możemy otrzymać maksymalnie 1040 PLN bonusu.

Promocja ważna jest jedynie w miesiącu lutym. A do tego skierowana jest do graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera Etoto.

Wystarczy dokonać samej rejestracji, aby otrzymać w zamian freebeta od bukmachera w wysokości 20 PLN. Łącznie można otrzymać, aż cztery premie na start. A wszystko wygląda w następyującej kolejności:
-20 PLN za samą rejestrację
-200% bonusu za pierwszy depozyt
-100% bonusu za drugi depozyt
-Jeżeli w drugiej wpłacie zdeponujesz minimum 40 PLN, dostaniesz ekstra 20 PLN w postaci freebetu!

W ramach najnowszej promocji bukmachera Etoto łącznie można otrzymać 1040 PLN. A wszystko jest uzależnione od naszej wpłaty.

Co istotne nie trzeba nigdzie zgłaszać się po bonus, ani wpisywać kodu promocyjnego. Bowiem kwoty bonusu są przyznawane za wykonanie poszczególnych kroków. A wszystko wygląda następująco:

A na pewno warto jest skorzystać z promocji i pograć u bukmachera Etoto. Ponieważ operator dla swoich graczy posiada szeroką ofertę, a do tego ma dużą ilość aktualnych akcji promocyjnych, gdzie każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.