Po przerwie zimowej wracamy z rozgrywkami PKO Ekstraklasy i od razu można wygrać extra gotówkę, ponieważ pula nagród wynosi 35 000 PLN w ramach oferty promocyjnej „Piłkarski Jackpot”.

Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 35 000 PLN

Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 35 000 PLN

Niewątpliwie na ten moment czekało sporo kibiców naszej kochanej PKO Ekstraklasy, ponieważ po blisko dwumiesięcznej przerwie wracamy z rozgrywkami. A już w najbliższej serii spotkań dojdzie do kilku ciekawych potyczek Cracovia vs Lech Poznań, Raków Częstochowa vs Wisła Kraków, czy też Piast Gliwice vs Pogoń Szczecin.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Piłkarski Jackpot” i walczyć o 35 000 PLN koniecznie musi do tej oferty dołączyć na stronie www.Betclic.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu. A wspomniana akcja jest aktywna wyłącznie do 4 lutego do godziny 18:00.

Bonusy dla najlepszy typerów PKO Ekstraklasy

Zadaniem graczy w promocji „Piłkarski Jackpot” jest zawarcie kuponu AKO za minimum 10 PLN, na którym to muszą znajdować się same mecze z PKO Ekstraklasy:

  • Termalica – Jagiellonia
  • Zagłębie Lubin – Legia
  • Stal – Górnik Zabrze
  • Piast – Pogoń
  • Lechia – Śląsk
  • Warta – Górnik Łęczna
  • Raków – Wisła Kraków
  • Cracovia – Lech
  • Radomiak – Wisła Płock
bukmacher bez depozytu sts 2020
Polski bukmacher STS – kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Istotne jest to, aby na każde z tych pojedynków oddać typy wyłącznie w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), które muszą być z oferty przedmeczowej.

Użytkownicy, którzy popranie wytypowywali powyższe spotkania to oprócz wygranej gotówki będą otrzymają dodatkowe środki. A mianowicie podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 35 000 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic online?

Wszyscy nowi użytkownicy Betclic online, którzy dokonają rejestracji konta i wpiszą specjalny kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu startowym będą mogli liczyć na pierwszy bezpieczny kupon.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik w żadnym wypadku nie stracić gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.