Ruszamy z nową edycją promocji „Piłkarski Jackpot”. Wystarczy wytypować poprawnie osiem spotkań angielskiej Premier League, aby poza wygraną gotówką otrzymać dodatkowe środki. Obecna pula nagród w wspomnianej promocji wynosi 10 000 PLN.

Jackpot na Premier League w Betclic. Do zdobycia aż 10 000 PLN

Jackpot na Premier League w Betclic. Do zdobycia aż 10 000 PLN

Śmiało można powiedzieć, że najciekawsze spotkanie w tej serii spotkań będzie to rywalizacja pomiędzy Manchesterem United z Arsenalem. Poza tym dojdzie jeszcze do takich potyczek, jak chociażby Burnley vs Chelsea, czy też Liverpool vs West Ham.

Gracze, którzy wziąć udział w promocji „Piłkarski Jackpot” koniecznie muszą się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Dokonać tego można najpóźniej do 30 października do godziny 21:00

Najlepszy typer Premier League:

W ramach promocji „Piłkarski Jackpot” dostępne są wyłącznie zakłady AKO, na których muszą znajdować się same mecze z siódmej kolejki angielskiej Premier League. A podczas tej serii spotkań dojdzie do takich potyczek, jak:

  • Wolverhampton vs Crystal Palace
  • Sheffield vs Manchester City
  • Burnley vs Chelsea
  • Liverpool vs West Ham
  • Aston Villa vs Southampton
  • Newcastle vs Everton
  • Manchester Utd vs Arsenal
  • Tottenham vs Brighton
bukmacher bez depozytu sts 2020
Polski bukmacher STS – kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Warto jest wiedzieć, że na każde wyżej wymienione spotkanie typerzy muszą oddać podstawowe typy, tj. „1 lub x lub 2 (wygrana gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości)”. W dodatku muszą one koniecznie pochodzić z oferty przedmeczowej.

Dodać do tego trzeba również istotny fakt, a dokładnie mówiąc typerzy mają prawo zagrać nawet pięć kuponów promocyjnych.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypują te mecze to poza wygraną gotówką otrzymają dodatkowe środki. Dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 10 000 PLN.

Bonus powitalny w Betclic Polska:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną, w której to typerzy mogą liczyć na pierwszy bezpieczny zakład. Chcesz skorzystać z Cashbacka? Jeśli tak, to koniecznie musisz wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu, jeśli pierwszy kupon okaże się wygrany to super. Cała kwota trafi na konta gracza. W przypadku przegranej użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.