Specjalną ofertą promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher STS online. Za spełnienie dwóch prostych warunków promocyjnych każdy gracz otrzyma pewne 100 PLN.

Bonus w STS. 100 PLN na europejskie puchary

Bonus w STS. 100 PLN na europejskie puchary

A śmiało można powiedzieć, że przed nami ciekawe mecze w rozgrywkach zarówno piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Bowiem zostaną rozegrane takie starcia, jak Lazio vs Bayern Monachium, Atalanta vs Real Madryt, czy też Napoli vs Genoa.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Bonus w STS. 100 PLN na europejskie puchary” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. A promocja aktywna jest w dniach od 23-25 lutego.

Bonus do 100 PLN dla typerów za typowanie meczy:

Podstawowy warunek, jaki trzeba spełnić jest to dokonanie depozytu na swoje konto bukmacherskie, a następnie zagranie zakładu AKO za minimum 30 PLN, który będzie spełniał następujące warunki:

  • kurs całkowity zakładu nie mniejszy niż 30 PLN
  • wyłącznie zdarzenia z piłkarskiej Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy
Freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

Użytkownik, który zagrał zakład spełniający powyższe warunki promocji w prezencie otrzyma premię w wysokości 50% dokonanie wpłaty. Maksymalnie może ona wynieść nawet 100 PLN.

Bonus bez depozytu w STS:

Bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną w której to można otrzymać na start łączny bonus o wartości 1229 PLN:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • bonus za depozyt do 1200 PLN

Jednak należy mieć na uwadze, że powyższe bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjny.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.