Bukmacher STS nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy ekstra bonusami za obstawienie meczy i to bez najmniejszego znaczenia, jak zostały rozliczone. Wystarczy typować mecze z Pucharu Narodów Afryki, aby otrzymać dodatkową gotówkę.

Darmowa gotówka dla graczy za obstawienie POucharu Narodów Afryki 2022

Darmowa gotówka dla graczy za obstawienie POucharu Narodów Afryki 2022

A oferta bukmachera STS na Puchar Narodów Afryki na pewno jest dosyć bogata. W dodatku emocji podczas tej imprezy nigdy nie brakuje.I trzeba powiedzieć, że już na sam początek czekają nas dosyć emocjonujące potyczki, jak m.in. Nigeria vs Egipt, Maroko vs Ghana, czy też Tunezja vs Mali.

Natomiast każdy z typerów może skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Puchar Narodów Aferki. Ekstra 100 PLN”. Jednak chcąc z niej skorzystać koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.STS.pl. Jednak zaznaczyć jest warto, iż ta akcja jest aktywna wyłącznie do 20 stycznia godz. 23:59, ale składa się z etapów (Pierwszy od 9 do 14 stycznia. Drugi od 15 do 20 stycznia).

Puchar Narodów Afryki. Ekstra 100 PLN w STS

Warunki promocji „Puchar Narodów Aferki. Ekstra 100 PLN” są proste. Wystarczy obstawiać dowolne zdarzenia z PNA, aby liczyć na niegwarantowane bonusy i to bez znaczenia, jak ich zakłady zostały rozliczone.

Bukmacher STS dopuszcza zarówno zakłady SOLO, ale i AKO. Jednak nie ważny, jaki rodzaj zakładu typer wybierze kupon musi spełniać następujące warunki:

  • co najmniej jedno zderzania z oferty na Puchar Narodów Afryki o kursie nie mniejszym niż 1.50
  • typ może pochodzić z oferty przedmeczowej oraz na żywo
  • kurs łączny zakłady nie może może być mniejsze niż 1.85
Freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

Na koniec promocji zostanie zsumowania łączna kwota za zagrane kupony:

  • Obrót 50 PLN – 10 PLN
  • Obrót 100 PLN – 20 PLN
  • Obrót 150 PLN – 30 PLN
  • Obrót 200 PLN – 40 PLN
  • Obrót 250 PLN – 50 PLN

Łącznie w ramach tej oferty promocyjnej na konto każdego użytkownika może trafić nawet 100 PLN. I co istotne bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Nowy kod promocyjny w STS 2022:

Zakłady bukmacherskie STS online nagradzają wszystkich typerów ekstra bonusami powitalnym. Wraz z Nowym Rokiem 2022 bukmacher STS przygotował specjalny pakiet powitalny, a chcąc go aktywować należy wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, ze już za samo założenie konto użytkownik otrzyma 29 PLN i to bez żadnej wpłaty. Dodatkowo po dokonaniu pierwszego depozytu na konto typera trafi premia równowartości depozytu do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.