Bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną graczom na sporty wirtualne. Wystarczy zagrać dowolny zakład z tej kategorii, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot stawki, która może wynieść nawet 20 PLN.

Bonus na sporty wirtualne.

Bonus STS na sporty wirtualne.

Nie da się ukryć, że w ostatnich tygodniach obstawianie sportów wirtualnych jest bardzo popularne wśród graczy. Wynika to z tego, że zdecydowana większość dyscyplin jest zawieszona, a tym samym oferty bukmacherów są dosyć ubogie.

Jednak trzeba zaznaczyć, że dużym atutem sportów wirtualnych jest fakt, że w stosunkowo szybkim czasie może zarobić sporo gotówki, ponieważ mecze trafiają znacznie krócej niż ma to w rzeczywistości.

Bonus dla każdego na sporty wirtualne

Bukmacher STS przygotował graczom specjalną ofertę promocyjną na sporty wirtualne – „Pewne 20 PLN na sporty wirtualne”. Typer, który chce wziąć w niej udział obowiązkowo musi się do niej zapisać. Zrobić to można wyłącznie w następujący sposób: zalogować się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie należy kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej akcji.

W ramach oferty promocyjnej „Pewne 20 PLN na sporty wirtualne” kwalifikują się zarówno zakłady SOLO, ale i AKO, których kurs całkowity nie jest mniejszy niż 1.90.

Należy jednak mieć na uwadze, że na kuponie promocyjnym mogą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych, tj. piłki nożnej, tenisa, koszykówki wyścigi koni i psów.

bukmacher bez depozytu sts 2020
Polski bukmacher STS – kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Stawka zakładu jest dowolna, ale udziału w tej promocji nie bierze żaden zakład, który został zawarty za środki bonusowe.

Promocją objęty jest wyłącznie pierwszy kupon, który spełnia powyższe warunki promocji. Należy mieć na uwadze, że zakład musi zostać rozliczone w czasie jednej doby, tj. pomiędzy 00:00 a 23:59 tego samego dnia. Jeśli okaże się on wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot stawki, która może wynieść 20 PLN.

Bonus bez depozytu od STS:

Trzeba mieć na uwadze, że w dalszym ciągu mecze można obstawiać można wyłącznie przez internet online. Wynika to z tego, ze punkt stacjonarne bukmacherów są nieczynne.

W związku z tym legalny bukmacher STS przygotował limitowaną ofertę powitalną graczom, w której to można liczyć na:

  • freebet bez depozytu o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom jedynie pod warunkiem, że w czasie zakładania konta wpisze hasło promocyjne —>> BETONLINE. Nie można zapominać, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.