Fortuna dla nowych graczy ma pakiet promocyjny. Już pierwszy zakład jest bez ryzyka, a do tego można otrzymać w formie bonusu nawet do 400 PLN!! Jednak najpierw musimy założyć konto.

Promocja jest skierowana do osób, które nie mają jeszcze konta u bukmachera www.efortuna.pl. Proces rejestracji i weryfikacji jest bardzo prosty. Nie sprawi Ci żadnego problemu oraz nie będzie trwał długo.

Jednak należy pamiętać, że wszystkie próby oszustw, czy zakładania też multikont będą skutkować tym, że bukmacher dokona blokady kont.

Już pierwszy zakład jaki dokonamy po rejestracji jest bez ryzyka. Wystarczy, bowiem obstawić kupon na stronie u bukmachera. Jeżeli okaże się, że jest on przegrany bukmacher zwróci nad stawkę. Jednak należy pamiętać, że może być to maksymalnie kwota do 100 PLN.

Ponadto można uzyskać bonus w wysokości 400 PLN. Co należy zrobić, żeby go otrzymywać:

  1. Dokonać przelewu w terminie maksymalnie do 10 dni od momentu rejestracji.
  2. Na przestrzeni 30 dni dokonać czterokrotnego obrotu kwotą pierwszej wpłaty.
  3. Na kuponie muszą znajdować się przynajmniej 3 zdarzenia.
  4. Kurs łączny na kupienie nie może być mniejszy niż 1.90.

Jeżeli spełnimy powyższe warunki otrzymasz od bukmachera Fortuna bonus w wysokości swojego pierwszego przelewu, maksymalnie do 400zł.

Jeżeli nie jesteście jeszcze zarejestrowani w Fortunie, darmowe konto w każdej chwili możecie założyć na www.eFortuna.pl!

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.